تی‌آرایکس برای سبک زندگی پرمشغله

۰

اگر می‌خواهید از زندگی خود بیشترین لذت را ببرید و همواره در بدن خود بهترین احساس را داشته باشید، داشتن اندامی زیبا، سبک زندگی سالم، خوراک و ورزش از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. برای خانم ها، چه آن‌هایی که خانه‌دار هستند و چه آن‌هایی که بیرون از خانه کار می‌کنند، یافتن زمانی برای ورزش‌کردن کار بسیار دشواری است. بین آشپزی، تمیزکردن خانه، نگه‌داری از فرزندان و مشغله‌های دیگر، آن‌ها به‌سختی وقت پیدا می‌کنند که حتی به موها و ناخن‌های خود برسند. اغلب اوقات حفظ و رسیدگی به تناسب اندام آخرین کاری است که آن‌ها در لیست کارهای روزانۀ خود قرار می دهند. در واقع، خانم‌ها ترجیح می‌دهند خودشان کارهای مربوط به تمیزکردن خانه را انجام بدهند، زیرا راه خوبی برای سوزاندن چربی‌ها و عرق‌کردن است. اما چرا این کار به شکلی هوشمندانه‌تر انجام نشود؟ در این نوشته با ورزش تی‌آرایکس آشنا می‌شویم. این ورزش می‌تواند به شما کمک کند به اندام دلخواه خود دست پیدا کنید.

تمرینات تی‌آرایکس چه هستند؟

تمرینات تی‌آر‌ایکس براساس جدیدترین تحقیقات و بهترین تمرینات صورت‌گرفته در ارتش آمریکا، ورزشکاران حرفه‌ای، سازمان‌های آکادمیک و تیمی مجرب که با بهترین ورزشکاران، اساتید و مربیان در تمامی زمینه‌های ورزشی کار می‌کند به وجود آمده است. تی‌آرایکس ورزشی است که در آن تنها از وزن بدن و جاذبۀ زمین برای انجام بیش از صد تمرین مختلف استفاده می‌شود. این ورزش تمامی بدن را تحت تاثیر قرار می‌دهد و در آن نیازی به استفاده از دمبل و وسایل مشابه دیگر نیست. ورزشکارها در واقع تنها با کاهش یا افزایش مقاومت بدن در مقابل جاذبه کار خود را پیش می‌برند. در این ورزش، شما کاملا بر شدت ورزش خود مسلط هستید.

چرا تی‌آرایکس برای خانم‌های پرمشغله مناسب است؟

خانم‌هایی که بیشتر وقت خود را صرف کارهای منزل یا امور دیگر می‌کنند معمولا وقت کمتری برای رفتن به باشگاه دارند. در ادامه، برخی از فواید تی‌آرایکس را می‌خوانیم و خواهیم دید چرا برای افراد پرمشغله مناسب است:

  • قابلیت جابه‌جایی: تجهیزات تی‌آرایکس بسیار سبک بوده و جای کمی را اشغال می‌کنند. می‌توانید آن‌ها را در کیف خود قرار دهید و در زمانی بسیار کوتاه آن‌ها را در هتل، خانه، حیاط یا طبیعت نصب کنید.
  • به‌صرفه از نظر هزینه: با داشتن تجهیزات تی‌آر‌ایکس، یک باشگاه ورزشی کامل را به‌همراه دارید. این تجهیزات برای تمامی عضلات بدن طراحی شده‌اند.
  • تمرینات انعطاف‌پذیر برای همه: مهم نیست تازه‌کار هستید یا حرفه‌ای. تمرینات تی‌آرایکس بسیار متنوع و متعدد هستند و برای تمامی عضلات بدن طراحی شده‌اند. هرکجای راه رسیدن به اندامی زیبا و متناسب باشید، مطمئنا تی‌آرایکس برای شما راه‌حلی دارد.

چیزی که تی‌آر‌ایکس را بسیار دوست‌داشتنی‌تر از ورزش‌های مشابه می‌کند این است که به‌جای وزنه‌برداری و تمرینات کسل‌کنندۀ دیگر، تمرینات آن پر از تحرک و نشاط بوده و از تنوع بالایی نیز برخوردارند. اگر از طرفداران یوگا نیز هستید، می‌توانید بعضی از تمرینات یوگا را با تی‌آرایکس ترکیب کنید و از نتیجۀ آن لذت ببرید.

۳.۸۸ میانگین امتیازدهی (۷۷% امتیاز) - ۸ رای
اشتراک گذاری:

درباره نویسنده/مترجم

صادق خالدی

کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه شهید بهشتی، از سال 1394 با تن مین در زمینۀ ترجمۀ متون مرتبط با سلامتی جسم و روان، موفقیت در زندگی و در کسب و کار، فرهنگ عمومی و پیشرفت شخصی همکاری می‌کند.

پاسخ دهید

دو × = بیست